top of page
שחור רוחבי שקוף.png

צפו בשעה של שיח מרתק בין אורלי אדלר ואיל סבן, משוחחים על בינה מלאכותית למאמנים ומטפלים, בוחנים ומדגימים כלים ואפשרויות ומדברים על הקורס הראשון והיחיד מסוגו בישראל.

קורס  AIFC

AI for Coach & Therapists

בינה מלאכותית בשירות המאמן והמטפל
הקורס הראשון והיחיד בישראל

©

אם אתם מאמנים ומטפלים שמוכנים לקחת את העשייה המקצועית שלכם לגבהים חדשים, הכירו את השותפה החדשה והעוצמתית שלכם – הבינה המלאכותית – שתזניק את הכישורים והיכולות המקצועיות שלכם למחוזות חדשים, ותקפיץ לכם את העסק אקספוננציאלית... יכולים לדמיין?

 

ברוכים הבאים לקורס פורץ הדרך AIFC. אתם לא רק תגלו את הפוטנציאל העצום שטמון בשימוש מושכל במערכות ChatGPT ו- DALL-E, יותר מזה, אתם תצאו עם ידע וכלים מעשיים איך ליישם אותם מיד בעצמכם.

כן, אנחנו לא נדבר על, אנחנו נעשה ביחד את...

למה AI למאמנים ומטפלים?

 

העולם מתפתח במהירות, נוף האימון והטיפול משתנה, לקוחות מחפשים חוויות מותאמות אישית, הכלים וטכניקות העבודה חייבים להתעדכן כל העת, השפע שנמצא בכל מקום מחייב התחדשות, העמקת ידע והצטיידות בשיטות עבודה מתקדמות, הסבלנות של הלקוחות מתקצרת והטכנולוגיה נמצאת בחזית המהפכה הזו.

 

בעזרת היכולות של AI תוכלו להציע ללקוחות שלכם חוויית התערבות מיוחדת הכוללת בין היתר תהליכים מותאמים אישית, הנגשה של ידע מעמיק ומסודר, יישום כלים מקוריים במדיות שונות, ותרגול מיומנויות קריטיות על יבש... כך שכאשר תיכנסו לקליניקה/קואצ'יה תהיו בטוחים לחלוטין בעבודה מולם.

מה יצא לכם מהקורס? מה אתם מרוויחים?

 

 • תשפרו את היעילות והפרודוקטיביות שלכם

 • תחסכו זמן יקר והרבה כסף

 • תדייקו תובנות מקצועיות באופן קבוע

 • תקבלו כלים מרתקים לשילוב בתהליכים שאתם עושים

 • תלמדו להרחיב ידע באופן עצמאי

 • תחשפו לכלים שיווקיים ייחודיים שמקלים על החיים

 • תשכללו כישורים מקצועיים

 • והרשימה עוד ארוכה...

למה לבחור בקורס AI שלנו?

בכל הקשור לקריירה שלכם, קורס הבינה המלאכותית שלנו למאמנים ומטפלים הוא לא עוד תוכנית העשרה, אלא Game Changer. הנה קצת ממה שאתם הולכים לקבל:

 

 1. תכנית לימודים מותאמת. שנתפרה בקפידה כדי לספק יישומים מעשיים של AI לצרכים הייחודיים של מאמנים ומטפלים.

 2. הנחיית הקורס. על ידי שני מומחים מובילים שחברו ביחד - האחת מתווה את צרכי המאמנים והמטפלים, והשני יוצק את עולם ה AI למרחב המקצועי.

 3. הפעלת ChatGPT ו- DALL-E בזמן אמת. כך שתוכלו לתרגל את הנלמד ולהתיידד עם המערכות בתנאים בטוחים ועוטפים.

 4. התנסות מעשית. סימולציות של חווית לימוד פרקטית כשאתם מול המחשב שלכם ועושים הכול תחת הנחייה מוקפדת, עד שתבינו בדיוק איך מפעילים את המערכות לטובתכם.

 5. הסמכה. בסיום הקורס תקבלו הסמכה ב-AI למאמנים ומטפלים, שתגביר את האמינות שלכם בקרב קהלי היעד, ותבדל אתכם מעמיתיכם.

 

קורס  AIFC

AI for Coach & Therapists

בינה מלאכותית בשירות המאמן והמטפל
הקורס הראשון והיחיד בישראל

©

שיתוף אישי:

 

"אני טכנופובית מושבעת. נכנסת לפאניקה בכל פעם  שאני פוגשת מערכת מחשוב חדשה. בהתחלה עוד ניסיתי להתעלם, האמנתי שמדובר בגל חולף ובהתלהבות זמנית, קיוויתי להמשיך בלי, הכרזתי שמדובר בסכנה לקיום המין האנושי, עד שהשלמתי עם העובדה שהבינה המלאכותית הגיעה כדי להתנחל ובגדול. בנסיבות האלה, להישאר מאחור זו לא אופציה מבחינתי.

 

אז החלטתי להרים את הכפפה, לצלול בזהירות לעולם הלא נודע והקסום הזה, ללמוד לאט במה מדובר ולבחון האם המפלצת באמת מפחידה, או שאני סתם עושה דרמה. חיפשתי היכן אפשר לקבל הדרכה וסיוע ואיתרתי את האיש שפתח בפני בסבלנות ובנדיבות את עולם ה AI. ככל שנחשפתי בפני הפוטנציאל העצום שיש בשימוש בבינה המלאכותית גם המקצועי וגם בעסקי, נדהמתי! גיליתי כלי מופלא שמשדרג דרמטית – וכמעט בחינם! – את העבודה שלי, ויכול לעשות את זה גם עבורכם, מאמנים ומטפלים.

 

ישבנו, המומחה ואני שעות רבות ביחד. למדנו, התלבטנו, הפכנו כל אבן בדרך והצלחנו לייצר ארסנל של כלים וטכניקות AI המתאימים באופן מדויק לצרכים שלכם. ואני מבטיחה לכם שני דברים: הראשון, אתם לא תאמינו כמה זה קל ופשוט ונגיש. השני, אתם תתמכרו. באחריות!

 

אני התמכרתי, והיום הבינה המלאכותית נוכחת במשרד ובקליניקה שלי 24/7. עוזרת לי להשתכלל מקצועית ומסייעת לי לפתח את העסק. עכשיו גם לכם יש הזדמנות ליהנות מכל הטוב הזה, ליישר קו עם הקידמה שכבר כאן, להתחיל לעבוד עם בינה מלאכותית, ולא... להישאר מאחור."

OrlyAdlerSig_edited.jpg

חבקו את העתיד כבר היום!

הצטרפו לקורס AI למאמנים ומטפלים וצאו למסע טרנספורמטיבי שישפיע לטובה על חיי הלקוחות שלכם וירחיב את הכישורים והביצועים המקצועיים והעסקיים שלכם.

 

נצלו את ההזדמנות להיות חלוצים בתחום. אל תפספסו את הסיכוי להוביל עולם חדש המשלב טכנולוגיה ואנושיות. בעידן כה משתנה וכאוטי - הבינה המלאכותית יכולה להיות המפתח לפוטנציאל הבלתי מוגבל שלכם.

 

רוצים להפסיק להביט מהצד ולחשוש לקפוץ למים? מוכנים לצלול לתוך המהפכה? להיות חלוצים? ליהנות מיתרון משמעותי – מקצועי ועסקי?  ולהיות עדכניים הירשמו עכשיו לקורס ותעשו את הצעד הראשון... סיפור ההצלחה שלכם מתחיל כאן!

מי רשאי להשתתף?

מה אורך כל מפגש?
מה הוא כולל?

מה לומדים בקורס?
כמה שיעורים יש בו?

 • מאמנים ומטפלים מוסמכים בלבד!

איזה נסיון מוקדם נדרש?

 • שימוש בסיסי במחשב, כמו למשל לדעת לפתוח דפדפן ולחפש בגוגל :-) 

 • אורכו של כל מפגש - 5 שעות אקדמיות בלימוד On Line ב-Zoom כשאתם ישובים מול המחשב שלכם.

 • הלמידה כוללת - הפעלה של מערכות ה AI במחשב שלכם, התיידדות איתן, תרגול הפעלה נכונה, התנסות מעשית בכל אחד מהשלבים, וסימולציות להטמעת כלים וטכניקות.

קורס כפול ב ZOOM (אפשר להירשם לאחד מהם או לשניהם)

 

 • מפגש ראשון היכרות קרובה והתיידדות עם ChatGPT (הגרסה החינמית) לעבודה טקסטואלית הכוללת טכניקות לחשיפת ידע מקצועי נדיר, בניית מערכי אימון וטיפול, סימולציות לתרגול ושיפור עצמי, יצירת כלים ייחודיים וטכניקות לשכלול המקצועיות שלכם כמאמנים ומטפלים ולהתפתחות העסק.

 • מפגש שני היכרות קרובה והתיידדות עם +ChatGPT הכולל את DALL-E (הגרסה שבתשלום) לעבודת עומק טקסטואלית ולשימוש בכלים ויזואליים - טכניקות אסוציאטיביות,  שיטות עבודה מרתקות עם תמונות ומסרים, הרחבת ארסנל עבודה עם טקסטים ויצירת תהליכים מרתקים וצבעוניים  בקליניקה/ קואצ'יה שימגנטו אליכם את הלקוחות... וגם אתכם.

האם ניתן יהיה לצפות בקורס שוב?

 • הקורס מוקלט, ויהיה פתוח עבורכם לצפיות חוזרות עד חודש ימים ממועד ההתחלה.

כמה עולה?

ניתן להירשם:

 • רק למפגש הראשון (ChatGPT בגרסה החינמית)

       במחיר 562 ​₪

       (ניתן לחלק ל-2 תשלומים)

 • רק למפגש השני (+ChatGPT הגרסה בתשלום כולל DALL-E)

       במחיר 778 ​₪ 

       (ניתן לחלק ל-2 תשלומים)

 • לשני המפגשים גם יחד (מומלץ!)

       במחיר 1,340 ​₪

       (ניתן לחלק ל-2 תשלומים)

מחיר מיוחד לבוגרי BlueBird Academy ולחברי "הברנז'ה של הציפור הכחולה":

20% הנחה בהזנת קוד קופון

* חשבונית על השתלמות מקצועית, ניתן לקזז  כהוצאה מוכרת

מתי מתקיים הקורס?

 • מפגש 1 ביום שלישי - 30/1/24
  בין השעות 16:30 עד 20:00

 • מפגש 2 ביום שלישי - 6/2/24
  בין השעות 16:30 עד 20:00

מי המומחים שילוו אתכם בקורס?

מהרו להירשם,

מספר המשתתפים מוגבל!


כדי שכל אחד ואחת מכם יוכלו לקבל את כל תשומת הלב בצעדים הראשונים והמרגשים בעולמות הבינה המלאכותית.

bottom of page